Przenośna drukarka paragonów Zebra ZQ110

dodany 4-02-2015 16:29:00

ZQ110, najmniejsza i najbardziej przystępna cenowo przenośna drukarka paragonów firmy Zebra, jest wystarczająco niewielka i lekka, aby włożyć ją do kieszeni lub nosić wygodnie przy pasku przez całą zmianę. Możesz szybko drukować i odrywać paragony, kwity, bilety i dowody dostawy o szerokości 50 mm zawsze tam, gdzie są potrzebne – oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze oraz oferując klientom lepszą obsługę.


ZQ110 zapewnia płynną integrację  w istniejących systemach mobilnych. Drukarka posiada certyfikat „Made for iPod®/iPhone®/iPad®” (MFi) oraz interfejs Bluetooth® lub bezprzewodowy (WLAN 802.11b/g/n), umożliwiając współpracę z wieloma urządzeniami przenośnymi z systemem Apple®,
Android™ i Windows®.


Model ZQ110, łatwy do noszenia i prosty w obsłudze, oferuje intuicyjne ładowanie nośników, pozwalając użytkownikom na szybką wymianę nośników w drodze. Nieskomplikowany interfejs użytkownika umożliwia sprawdzenie stanu urządzenia jednym rzutem oka. Ponadto dzięki takim cechom jak czas pracy baterii, który wystarcza pracownikowi na całą zmianę, oraz różne opcje ładowania użytkownicy mogą dłużej korzystać z drukarki i pracować wydajniej bez niepotrzebnych przerw w dostępie  do urządzenia.
Wybór akcesoriów i opcji oraz niezawodny serwis i wsparcie firmy Zebra udostępniają użytkownikom ZQ110 zalety produktu marki Zebra  za przystępną cenę.


Więcej informacji: zakupy@ibcs.pl


 


Wróć do listy