Ultrawytrzymały skaner DS3600-KD

dodany 5-08-2021 14:01:58

DS3600-KD to najnowszy dodatek Zebry do linii ultrawytrzymałych skanerów kodów kreskowych, które zdefiniowały rynek ustanawiając nowe standardy w zakresie wytrzymałej konstrukcji, wydajności skanowania i łatwości zarządzania.Magazyny, detaliści i producenci stoją w obliczu niesłabnącej presji, aby dostarczać więcej oraz robić to szybciej i dokładniej. Dzięki skanerom DS3600-KD z klawiaturą i kolorowym wyświetlaczem jest to możliwe. Pracownicy mogą wprowadzać dane, takie jak dodawanie ilości i lokalizacji, za pomocą „wskaż i zrób”, a to umożliwia wykonywanie zadań pobieranie, odkładanie i inwentaryzację z niesamowitą wydajnością i dokładnością. Ponadto, DataCapture DNA, nasz ekskluzywny ekosystem oprogramowania, przenosi wydajność skanera daleko poza podstawy — upraszczając każdy etap skanowania w całym okresie eksploatacji urządzenia.


Poznaj zalety skanera DS3600-KD:

  • Doskonała wydajność DS3600-KD oferuje wszechstronną wydajność rejestrując kody kreskowe z odległości do 7 stóp/2,1 m. Dodatkowo jest niezawodny w przypadku trudnych kodów kreskowych, w tym uszkodzonych, zabrudzonych i pod folią termokurczliwą.
  • Klawiatura i kolorowy wyświetlacz usprawniają zadania Jasny, kolorowy wyświetlacz skanera zapewnia nowoczesny, intuicyjny interfejs użytkownika; regulowane oświetlenie ułatwia zauważenie w każdych warunkach oświetleniowych. Ergonomiczna, 16-klawiszowa klawiatura została przemyślanie zaprojektowana do obsługi jedną ręką, a możliwość przyszłej personalizacji może spełnić określone potrzeby aplikacji.
  • Niezwykle wytrzymała konstrukcja Seria DS3600 firmy Zebra wyznacza poprzeczkę dla wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, w tym ulepszona specyfikacja upadku z 3 m na beton oraz podwójne uszczelnienie IP65/IP68, DS3600-KD jest pyłoszczelny, może wytrzymać siłę strumienia wody i być w pełni zanurzony w wodzie. Seria DS3600 to jedyny skaner w swojej klasie, który oferuje wyjątkowo wytrzymałą stację dokującą o stopniu ochrony IP65. Przemysłowe styki ładowania wytrzymują włożenie 250K, a nasza wyjątkowa technologia Connect+ Contact zapewnia niezawodne, wolne od korozji ładowanie przez cały okres eksploatacji skanera.
  • Zrób więcej dzięki wyjątkowej wszechstronności DS3600-KD rejestruje wszystkie rodzaje kodów kreskowych, optyczne rozpoznawanie znaków (OCR), obrazy i podpisy. Inteligentne przechwytywanie dokumentów poprawia i optymalizuje obrazy. Formatowanie danych wielokodowych umożliwia przechwytywanie i przetwarzanie do 20 kodów kreskowych jednocześnie, z pełną kontrolą nad kolejnością przetwarzania.
  • Doskonała technologia bezprzewodowa DS3600-KD oferuje najlepsze w branży funkcje bezprzewodowe, w tym: większość liczba skanów na jednym ładowaniu (60 000), tryb Wi-Fi Friendly zapobiegający zakłóceniom Bluetooth, inteligentną baterię PowerPrecision+ z pomiarami stanu zdrowia i Virtual Tether zapobiegającą zagubieniu skanerów.
  • Funkcja autokonfiguracji i zdalnej diagnostyki Ponieważ ustawienia skanera są przechowywane w podstawie dokującej, użytkownicy mogą po prostu sparować DS3600-KD, aby przełączać przepływy pracy.


Wróć do listy